NOVINKY

arr3ODMĚŇTE SE ZA NÁKUP NOVÉ PRAČKY GORENJE!Rozdáváme dárky všem, co mají páru!   A nyní si můžete vybrat svou pračku.. ... arr3Apple iPhone SE je zpět!Apple iPhone SE je zpět!Láká na fantastickou cenu a výbavu z iPhonu 11.   ... arr3Nařízení vlády ČR - provoz v době mimořádných opatření na FOX'sVážení zákazníci, dle nařízení vlády z 15.3.2020 je prodejna FOX‘s až do odvolání... arr3Jak vybrat chladničku ... arr3Přechod na DVB-T2 dočasně pozastavenPřechod na DVB-T2 se dočasně pozastavuje. Na základě dohody CRA s MPO a ČTÚ schválila v pátek... arr3Jak vybrat pračku?Jak vybrat pračku? Automatické pračky již dlouhou dobu standardní součástí každé domácnosti. A... arr3Dárkové poukazy FOX'sKdyž nevíte čím udělat radost..   Dárkové poukazy Přemýšlíte nad užitečným dárkem pro své... arr3DVB-T2 stručněDigitalizace a přechod na DVB-T2 - jednoduše a stručně   Koho se to týká..? Všech! Korektněji... arr3Sušička prádla?Jak vybrat sušičku prádla?   Sušičky se stávají běžnou součástí vybavení domácnosti. Alespoň tam,... arr3Výběr televizoruJak vybrat televizor Výběr televize – na čem záleží? Televize je součástí téměř každé...

KONTAKTY

FOX-spot s.r.o.
Masarykovo nám. 64
768 61, Bystřice pod Hostýnem
tel: +420 603 864 024
obchod(a)fox-spot.cz
Po-Pá 8:30 - 17:00
So 8:30 - 11:00

AKČNÍ NABÍDKA


DVB-T2 stručně

Digitalizace a přechod na DVB-T2 - jednoduše a stručně

 

Koho se to týká..?

Všech! Korektněji řečeno téměř všech.
Klidní můžou zůstat pouze diváci IPTV, satelitní nebo kabelové televize. Ti, kteří používají klasickou pokojovou nebo venkovní anténu by nejpozději nyní měli zbystřit a začít se této přechodové tématice věnovat. Pokud to nyní podcení, může se stát, že v průběhu příštích týdnů budou trávit večery četbou knihy či pouhým sledováním dění kolem sebe.

Co k tomu potřebujete..?

Potřebujete se vybavit televizí nebo set-top boxem s digitálním tunerem pro DVB-T2 a kodekem HEVC/H.265. Je jen na Vás zda se rozhodnete pro koupi nového televizoru nebo za menší peníz "vylepšíte" Váš stávající televizor pomocí set top boxu.
Pokud zařízení s digitálním tunerem pro DVB-T2 a kodekem HEVC/H.265 již vlastníte, není třeba se znepokojovat. Taktéž není třeba kvůli přechodu na DVB-T2 měnit anténu!

Kdy to začne.. ?

Změna v příjmu televizního signálu nám již začala. Od podzimu 2019 se budou postupně vypínat vysílače se starým standardem DVB-T, které jsou postupně nahrazovány přechodovými sítěmi DVB-T2. Vše startuje v Praze, kde dojde k prvnímu vypnutí DVB-T vysílačů Žižkov a Cukrák již 27. listopadu 2019. Úplné vypnutí starých vysílačů je plánováno na polovinu roku 2020. Podrobnější informace o jednotlivých termínech vypnutí: